71 728 07 31 biuro@rewersis.pl Strefa Klienta

O nas

Złoto, jak żadne inne aktywo na ziemi trwale przechowuje wartość pieniędzy w czasie, dla nas samych i dla przyszłych pokoleń. Rewersis Sp. z o.o. została założona w 2012 roku we Wrocławiu. Naszym głównym celem jest zapewnienie udanych zakupów metali szlachetnych – złota, srebra przez indywidualnych odbiorców. Zaopatrujemy naszych Klientów dyskretnie i bezpiecznie. Cieszymy się z małych, symbolicznych zamówień tak samo jak z tych dużych. Każdy Klient niezależnie od wielkości zasobów przeznaczonych na zakupy znajdzie u nas coś dla siebie, na prezent, na pamiątkę i oczywiście w celu inwestycyjnym. Doradzamy i negocjujemy ceny. Rewersis jest w stanie sprostać wymagającej, rynkowej konkurencji. Przez ponad 10 lat naszej działalności zaufało nam wielu Klientów, których znaczna część do nas powraca po kolejne zakupy i jest to powód naszej wielkiej dumy. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Nasza misja

W złocie przenosimy wartość pieniędzy w przyszłość.

Zaopatrujemy naszych klientów wyłącznie w złoto certyfikowane – sztabki i monety, wytwarzane przez renomowanych, światowych producentów takich jak Heraeus-Niemcy, Hemerle-Meule-Niemcy, C.Hafner – Niemcy, Perth Mint – Australia, Royal Canadian Mint – Kanada, Rand Refinery – RPA, Munze Osterreich – Austria, Unitet States Mint – USA, The Royal Mint – Wielka Brytania, China Gold Coin INC – Chiny, Swiss Mint – Szwajcaria, Argor Heraeus – Fidżi.

Oferujemy złote monety tzw. bulionowe wykonane ze złota 0,9999 o różnej wielkości np. 1 uncja, ½ uncji, ¼ uncji, 1/10 uncji oraz sztabki złota certyfikowanego o próbie 0,9999 o wadze od 1g do 1kg.

Zapewniamy również dostawy srebrnych monet i sztabek.

Cenimy sobie najbardziej zaufanie naszych Klientów i dyskrecję, którą zapewniamy stosując jednocześnie zasady prawa obowiązujące w branży obrotu złotem dewizowym. W naszej ofercie znajduje się również usługa przechowania złota w renomowanych skarbcach naszych Partnerów znajdujących w bezpiecznej lokalizacji. O szczegółach oferty przechowania złota rozmawiamy bezpośrednio z naszymi Klientami. Zaufało nam i naszym Partnerom wielu naszych Klientów.

Od 2014 roku oferujemy, z sukcesem, opracowany przez nas program ratalnych zakupów złota, „Parytet Rewersis” dzięki któremu można w korzystny sposób nabyć praktycznie dowolną ilość złota po bardzo korzystnych cenach. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce „Parytet Rewersis” oraz u naszych Doradców.

Serdecznie zapraszamy.

Stanisław Wlazło
Prezes Zarządu
Rewersis Sp. z o.o.

Nasze wartości

Rzetelność

Prowadzimy biznes oparty na zasadach kupieckiej rzetelności.

Doświadczenie

Korzystamy z bogatego doświadczenia założycieli Spółki i przenosimy go na grunt rzetelnej obsługi naszych klientów oraz współpracy z naszymi pracownikami
i partnerami.

Profesjonalizm

Stosujemy najlepsze standardy obsługi klienta. Wdrażamy rozwiązania, które służą naszym klientom i są zgodne z Ich oczekiwaniami.